Dominik Božek

Dominik Božek je statutárním ředitelem a předsedou správní rady rodinné společnosti MP Holding, a.s. a má více než 25 let zkušeností v oblasti řízení. Prostřednictvím diverzifikace a expanze úspěšně rozšířil činnost společnosti tak, že dnes pokrývá mnoho oblastí od lesních služeb po hotelnictví a cestovní ruch až po finanční služby.
Narodil se v Kanadě českým emigrantům, studoval ekonomii a politické vědy na University of Windsor. Své profesní zkušenosti získal jako provozní manažer a projektový manažer v nadnárodních firmách, jako jsou The Gap a Staples Business Depot.

Libor Daněk

Libor Daněk vybudoval společnost VAŠA Slovensko s obratem €130m, v portfoliu má s partnery například společnosti hřiště.cz, Hotel Slavia a různé developerské projekty, ale i investorsky Tipli, Balík Plus, Business Animals, Cocuma, VímVíc atd.

Jan Hladký

Jan Hladký je partnerem v advokátní kanceláři HLADKY.LEGAL. Zkušenosti získal 20 lety práce na mezinárodních projektech a legislativě pro členy Parlamentu ČR. Působil jako partner advokátní kanceláře PwC Legal a v největší české advokátní kanceláři Havel & Partners v Praze a Brně. Specializuje se na akvizice a projekty v oblasti private equity a venture capital.

Jiří Hlavenka

Jiří Hlavenka, investor a podnikatel, investorsky a manažersky působil ve společnostech mj. Computer Press, Vltava.cz nebo NetDirect, spoluzaložil a investoval společnost Kiwi.com. V současné době je aktivním investorem ve více než 20 startupových společnostech.

Olga Hyklová

Olga Hyklová je zakladatelka a výkonná ředitelka největší ryze české personální agentury Advantage Consulting a společnosti AC Jobs. Držitelka ocenění Podnikatelka roku 2015, odborník na lidské zdroje, pracovní vztahy a firemní kulturu. Dlouhodobě se angažuje v oblasti společenské odpovědnosti. Je investorem ve společnostech NG Aviation (digitalizace leteckých map a procesů), Socifi (reklamní a monetizační platforma pro bezplatné wifi sítě) či Smitio (kariérní platforma pro IT specialisty).

Antonín Kunz

Antonín Kunz řídí společnost Kunz a partneři s.r.o., jeden z nejstarších Family Office v České republice. Majetek spravuje lidem a firmám od roku 1998. Specializuje se na investice do cenných papírů, otevřených podílových fondů a fondů kvalifikovaných investorů.

Jiří Nepala

Jiří Nepala je spolumajitelem makléřské pojištovací společnosti RENOMIA, a. s., kterou v roce 1993 založil společně se svou maminkou a bratrem. RENOMIA je i po 26 letech podnikání stále rodinnou firmou s mezinárodní působností, která poskytuje komplexní služby v oblasti pojištění a risk managementu. Spravuje pojistné 11 miliard Kč a má přes 1 500 spolupracovníků. Společnost je silně orientovaná na služby pro klienty, zajištění nejlepších podmínek krytí rizik a rychlé řešení pojistných událostí. V roce 2019 se stal 30% minoritním akcionářem globální lídr v oboru Arthur J. Gallagher & Co., aby podpořil další růst firmy zejména v regionu střední a východní Evropy.

Karel Obluk

Karel Obluk je partnerem ve fondu rizikového kapitálu Evolution Equity Partners, který investuje v Evropě a Severní Americe do rostoucích společností s globálními ambicemi především v oblasti informačních technologií, IT bezpečnosti, informačních systémů a strojového učení. Kromě toho má řadu menších „andělských“ investic v ČR i v zahraničí.
Karel vystudoval informační technologie na VUT v Brně, působil v technických a manažerských pozicích mj. jako technický a výkonný ředitel společnosti AVG Technologies, je členem Kauffman Fellows Society.

Ondřej Valníček

Ondřej Valníček, manažer a investor. Od roku 2008 působí v oblasti obnovitelných zdrojů energie. Byl jedním ze zakladatelů energetické skupiny Solar Global a stál u vzniku desítek úspěšných energetických projektů. V současnosti se podílí především na investicích zaměřených na hydroenergetiku, ale i na inovativních projektech založených na technologii blockchain.